Поліглот 16 Англійська

Поліглот 16 Англійська для Андроид


Partner.mobile.apps

Категория: Образование
Распространение: Бесплатно
Поддерживаемые устройства: Мобильный телефон, планшет
Операционная система: Андроид
Язык приложения: Русский, Английский
Возрастные ограничения: 3+
Рейтинг: 4.9
Количество просмотров:

Скриншоты Поліглот 16 Англійська

Поліглот 16 Англійська Поліглот 16 Англійська

Описание программы "Поліглот 16 Англійська" для Андроид

«Поліглот 16» — це програма-тренажер для швидкого освоєння англійської мови, створена по авторській методиці Міжнародного лінгвістичного центру «ILC», заснованої на багаторічному досвіді навчання студентів і школярів. Основний принцип пропонованої методики – легкість і простота входження в новий мовний простір за рахунок знайомства з основними лінгвістичними конструкціями на елементарному рівні. І тому загальний підхід до вивчення мови за допомогою нашої програми-тренажера в чомусь перегукується з ідеєю популярної телепередачі «Поліглот. Вивчи англійську за 16 годин», показаної на телеканалі «Культура», автором і ведучим якої являється російський поліглот, синхронний перекладач, викладач Петров Дмитро Юрієвич.

Програма-тренажер «Поліглот 16» ґрунтується на особливих інтелектуальних алгоритмах навчання, спеціально розроблених ТОВ «Партнер» спільно з Міжнародним лінгвістичним центром «ILC». Методика навчання базується на динамічній адаптації до знань учня, програма звертає увагу на характер помилок і виявляє саме той матеріал, на який слід звернути увагу. Це набагато ефективніше простого багаторазового повторення і дозволяє швидше досягати стійких навичок володіння англійською мовою.
Програму-тренажер «Поліглот 16» можна скачати і встановити безкоштовно. В безкоштовному режимі доступно 3 уроки в повній функціональності. Для проходження наступних уроків необхідно придбати додаток. В платній версії буде доступно 16 уроків. Крім цього буде доступний ряд цікавих покупок із додатку – зокрема, підсумковий іспит, який дозволить перевірити свої знання відразу по всьому матеріалу.

З повагою, «Партнер».

Похожие приложения: